Skocz do zawartości

Pietr2

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pietr2

GTA Online

 • Social Club
  Pietrx
 • Ekipa
  TOST
 1. oferuję Level up GTA Online

  Dodaj sobie dziś hajs na live i sprawdzimy czy jutro, po jutrze nie będzie bana.
 2. oferuję Level up GTA Online

  Dokładnie. O ile jest to pierwszy ban. Jak drugi to perm.
 3. oferuję Level up GTA Online

  Nic nie zostało. Postacie zostały wyzerowane.
 4. pecet GTA V cena

  Dej linka. Bo w tym momencie wolę kupić sobie wersję steam za 130zł bo przecena jak kupić ruski klucz za 105zł i pewnie 20zł prowizji za płatność PSC.
 5. oferuję Level up GTA Online

  Bo money stealtch (namo używa go do dawania hajsu) od wersji 1.40 jest wykrywalne. Na początku funkcja działała by nie stwarzać pozorów. Ale przy okazji oznaczali twoje konto. Wejdź na byle jaką stronę z mod menu lub konkretne mod menu zawierającą tę funkcję. Wszyscy co do joty zostali zbanowani. I 200k loop nie jest wcale bezpieczne.
 6. D3sk1ng menu vip

  Również posiadam uprawnienia do d3sk1ng na discordzie. Nic takiego nie widzę. A co do modowania to używam innego, mało znanego mod menu. Konto #1, osobiste, mam go od miesiąca, od czasu do czasu gram na nim, dany hajs, wszystkie osiągnięcia i nagrody zdobyte, na maxa, staty na maxa. Wszystko zaraz jak kupiłe konto i podczas modowania miało ok. 1h online. Konto #2, to samo co poprzednie tylko, że kupione od typa, konto #3, typowo pod haxy. Każda jedna możliwa funkcja każdego jednego haxa przetestowana na tym koncie. Edycja RP, nowy sposób na RP, RP poprzez gwiazdki policyjne, wszelkiego rodzaju opcje dawania sobie pieniędzy (nawet worki na siebie dropiłem ;)), money stealth, worki, CEO, edycja stat (zabić/śmierci), osiągnięć, nagród, resp obiektów po mapach, robienie rozpierdolu na serwerze, dawanie innym RP, $ poprzez worki, CEO. Dosłownie wszystko. Konto nawet raz (2 tygodnie temu) zostało zreportowane. Z racji, że konto nie było oznaczone jako cheater i high earner nie było bana. Bo modować trzeba z głową i rozsądkiem. Zawsze zanim coś zacznę to testuje haxa na koncie #3 i jak po 24h nie ma bana to można działać dalej. A dlaczego nie używam tych popularnych cheatów? Trzeba być idiotą by wierzyć, że R* nic o tym nie wie. Wie, i to sporo. Muszą mieć wykupione popularne haxy i łatać je. A z racji, że GTA jest tak łatwo podatne na modyfikacje to prawie każdy hax działa w inny sposób. Tzn. to samo robi ale inaczej. Tak samo ostatnio dość często praktykowane przez R* jest sprawdzanie pliku dsound.dll. Jest on aktualnie odpowiedzialny za inicjowanie cheata. Można trafić, że za samo posiadanie takowego, zmodyfikowanego pliku w katalogu może nam dać insta bana lub z czasem.
 7. D3sk1ng menu vip

  Nie wiem skąd masz takie info, ale masz trefne źródło.
×