Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

luccatoni7

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O luccatoni7

GTA Online

 • Social Club
  baga raga
 1. ps4 Szukam ekipy/ludzi do grania

  doda do znajomych, nick psn: luccatoni7
 2. Jak w temacie, szukam ludzi do splatynowania gta, brakuje mi większości pucharków w gta online, platforma oczywiście ps4, nick PSN: luccatoni7
 3. Siemanko, szukam ludzi na ps4 do wbicia trofeów i wspólnej zabawy, startuję z niskim poziomem,ale mam zapał do grania:) jestem dostępny prawie codziennie po godz 19, mój nick luccatoni7. Zapraszać, to pogadamy i wspólnie zaczniemy granie.Pozdo!
 4. Poszukuje graczy/ekipy PS4

  siemka, dziś wysle zapro do znajomych, poszukuje tez ludzi do grania
 5. ps4 Poszukuje 3 grajków

  siemak, moj nick na ps4 luccatoni7, możesz dodac
 6. xbox 360 Ekipa do gry

  jaka platforma? jak ps4 to mnie zapros moj nick: luccatoni7

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×