Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

BoskiDan

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  BoskiDan

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Siema 🖐 Szukam ok. trzech osób do wspólnej gry (misje, napady itd.) 😀 Wracam po długiej przerwie do GTAV i muszę się dopiero w tym ogarnąć xD Wiek: 19l SC: BoskiDan Zapraszam! 😎
 2. BoskiDan

  ps3 Przygotowania i Napady

  Siema. 🖐 również szukam do wspólnej gry po długiej przerwie .. SC: BoskiDan 😀
 3. BoskiDan

  pecet Szukam ludzi do ekipy

  SC: BoskiDan 😊
 4. BoskiDan

  szukam Szukam ekipy [pc]

  SC: BoskiDan
 5. Jak w tytule. Szukam parę ogarniętych osób do wspólnej gry w swobodnej rozgrywce (sprzedaże towarów, eksporty aut itd.), jak i również do misji, napadów, no i fun'u. TS3, skype, lub inna forma komunikacji mile widziana Wiek najlepiej 17+, choć to nie obowiązkowy wymóg. Lvl bez znaczenia. Chętni pisać na forum/priv lub na SC: BoskiDan Lvl 94, 18lat No. Można się rozejść.
 6. Zgłaszam się, bo też potrzebuję kogoś do takiej współpracy SC: BoskiDan, TS jest
 7. 18lat, lvl 92 😊 SC: BoskiDan
 8. BoskiDan

  pecet Ekipa pthc zaprasza w swe szeregi :d

  18lat, 92lvl, mam ts'a. 😎 SC: BoskiDan

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×