Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Vernon

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vernon

GTA Online

 • Social Club
  zubel1817
 1. Problem z aktualizacjami

  Zaznaczam też, że gre już reinstalowalem dwa razy nic to nie dało, próbowałem launchera innego ze strony rockstara, dalej bez skutku
 2. Problem z aktualizacjami

  Niekoniecznie, czasem jest do pobrania 10gb, czasem 12gb, zdarzy się ze nawet 18 GB.. Wygląda tak troszke jakby mi usuwalo te aktualizację..
 3. Siema, Panowie, Panie, mam duży problem z GTA.. Chodzi o to ze nie bardzo moge pograć, ponieważ codziennie mam aktualizacje po 10, 15 GB.. Dziwne to jest bo u innych tak nie ma, np. U kolegi nie ma a kupiliśmy gre w tym samym czasie i w tym samym sklepie.. Pomocy
 4. Aktualizacje gry.

  dołączam się do pytania !! mam to samo !

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×