Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Johny_Niewidomy

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Johny_Niewidomy

 1. Johny_Niewidomy

  ps3 Szukam do wspólnej gry

  Siemka, szukam kogoś do wspólnej gry na platformie PS3. Czy to do luźnej gry, wykonywania określonych misji (w razie czego dysponuje mikrofonem) albo jeśli ktoś posiada ekipe czy gang motocyklowy chętnie dołączę. W online gram krótko dlatego proszę nie oczekiwać nie wiadomo jakie skilla, jednak jakieś tam pojęcie o grze mam oraz realne pojęcie taktyczne Mam 19 lat, gram raczej wieczorami, ale nie ma przeszkód się umówić w dzień. Social Club i PSN takie samo Johny_Niewidomy, proszę o zapraszanie gdyż nikt ode mnie nie gra w GTA:O a zawsze raźniej grać wśród polaków (no dobra, nie kminie angielskiego :P)
 2. Johny_Niewidomy

  ps3 Hajsu przyjme/kupie

  Siema, tak jak w temacie jeśli ktoś mógłby zarzucic troszkę hajsu byłbym wdzięczny, ewentualnie mogę zapłacić. Kontakt pw
 3. Johny_Niewidomy

  Potrzebne pinionszki [ps3]

  Tez by mi się przydało trochę hajsu, jest jakiś sposób? Koledze się trafiło 5 mln od jakiegoś cheatera, podobno często tak rozdają. Nie wiem czy to ja mam pecha czy nie wiem gdzie ich szukać. Jakieś wskazówki?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×