Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

AngryYT

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O AngryYT

GTA Online

 • Social Club
  AngryYT
 1. Mod menu

  Jakie jest najlepsze mod menu do gta5 fabulrnego ktore umozliwia spawnowanie pojazdow z gta online
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  1 wiec=ban 2 nie inni tez chcą, nie jestes sam/a
 3. pecet Przemyt

  Mam nadzieje ze pojazdy z pegasusa tez tam beda w sesi w tym hangarze
 4. pecet Gta V 30fps

  zainstaluj ponownie gta albo jak nie pomoze zmien system ba na strszch systemach albo chodzi kup za 100zl win 10 home https://kluczpanda.pl/produkt/windows-10-home-oem-key/ ewentualnie zrob formata kompa
 5. a jakie otrzymlło? bo chyba zadne od heistow bo slabe jest

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×