Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

chmielu_psx

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. chmielu_psx odpowiedział(a) na dancate temat w Giełda
    Jak nie wiesz, to na wersji Social Club też pograsz.
  2. U Malboro też.
  3. Ale dalej nie jest to: Po prostu jest jakaś część uszkodzonych płytek. I nie jest to norma dla wszystkich wydań płytowych, Kolega miał najwyraźniej pecha.
  4. Nie. Ja normalnie zainstalowałem z płytek. @kafa Pobierz stąd.
  5. Nie baw się menu, bo dostaniesz bana i będzie płacz. Zmoduj sobie konto u Namo i po problemie.
  6. Ok, launcher Fortnite na pulpicie, chujowa ortografia, stwierdzam: gówniak. Kurwa, jak laptop, skoro ma desktopowy procek?
  7. Jak będę na kompie to u siebie zobaczę.
  8. 5 sekund szukania. https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/115014280127-Sprawdzanie-plików-systemowych-dla-GTAV
  9. @Xabbe Jak coś to ja mam konto do sprzedania.
  10. Nie tu dzbanie. Trudno przeczytać ten opis?
  11. chmielu_psx odpowiedział(a) na YakYak temat w Glitche i cheaty
    Hahah no prawda.
  12. Nie tu i źle dzbanie.
  13. chmielu_psx odpowiedział(a) na YakYak temat w Glitche i cheaty
    Tak jak Foll mówi. Tylko nie baw się jak Mewa.

Ostatnia aktywność

  1. Zalety: Świetna synchronizacja — gracze, pojazdy, strzelanina i ruchy nie „teleportują się” i nie lagują (nie potrzeba żadnych fixów slide’ów, bo wszystko jest dobrze zsynchronizowane i działa stabilnie) Ładne wejście do gry + solidny antycheat na poziomie multiplayera Wygodne pisanie własnych modów i skryptów (wsparcie C# / JS / C++ lub możliwość napisania własnego modułu) Cena: 200$ Kontakt: Discord — vincekidd Telegram — xvincekidd Wideo demonstracyjne: https://youtu.be/8IrdoG8iFz4
  2. Wpadnij na https://gta.pl/discord
  3. Siemano poszukuję 2 graczy do zrobienia geniusza zbrodni/elity z bazy i napadów z mieszkania Platforma:Ps5 Wiek: +18 Psn: r1ms_13 Pisać pv
  4. Cześć! Poszukuję osób do współtworzenia TRUCK RPG - autorskiego serwera FiveM o głównej tematyce transportu. Staramy się odwzorować klimat z serwerów MTA/SAMP na platformie FIveM. Oczywiście nie zabraknie kontentu dla graczy którzy chcą robić coś innego niż jeździć ciężarówką. Projekt tworzony jest od podstaw z naciskiem na jakość wykonania, bezpieczeństwo, optymalizację oraz długoterminowy rozwój. Nie bazujemy na przypadkowo pobranych skryptach większość systemów powstaje pod potrzeby serwera. Kogo szukam? 🔹 Mapper / MLO - Głównie 🔹 Grafik UI/UX 🔹 Grafik 2D/3D (tekstury, reklamy, malowania pojazdów) 🔹Testerów/Pomysłodawców bo jak wiadomo co 2 głowy to nie jedna. Co oferuję? udział w ambitnym projekcie rozwijanym długoterminowo, realny wpływ na wygląd i rozwój serwera, przyjazną atmosferę i wspólne podejmowanie decyzji, możliwość rozwijania swoich umiejętności przy dużym projekcie. Reszte zawsze możemy dogadać. Nie oczekuję wieloletniego doświadczenia. Liczą się przede wszystkim chęci, zaangażowanie i regularny kontakt. Discord: tyrnail_27640

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.