Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Lajtek

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Lajtek

Ostatnio na profilu byli

1207 wyświetleń profilu
 1. Spójność, wyczyść pamięć podręczną pobierania steam'a, a jak to nie pomoże, to wygugluj coś.
 2. Witam, mam do sprzedania konto social club z zbanowaną na zawszę postacią, konto można wykorzystać do grania na serwerach typu: FiveM, lub do korzystania z najnowszych modyfikacji, bez obawy o starą wersję gry. CENA TO 20 ZŁ PSC
 3. Witam, mam do sprzedania konto social club z zbanowaną na zawszę postacią, konto można wykorzystać do grania na serwerach typu: FiveM, lub do korzystania z najnowszych modyfikacji, bez obawy o starą wersję gry. CENA TO 20 ZŁ PSC
 4. Lajtek

  Serwery r* nie wczytują save'a

  Miałem ten sam problem, Support powiedział mi, że mam wyłączyć AntiVirusa i FireWalla, jeśli zadziała, dodać GTA do listy wyjątków (:
 5. Lajtek

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Bez, miałem tylko modowane konto w grudniu
 6. Lajtek

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Nie, gram sobie, nie mam bana ani unbana
 7. Lajtek

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Ja już gram, od Niedzieli, nie mam bana
 8. No przecież, czym wincyj tym lepiej. A tak na serio miałem laga i nie chciało się wysłać po jednym kliknięciu.
 9. Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (: Wystarczy wypakować to programem 7-Zip (:
 10. Lajtek

  oferuję Level up GTA Online

  Namo będzie Ci modował konto jak wszystko przczytasz (:

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×