Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Kubejj

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kubejj

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nowa aktualizacja nie chce mi się pobrać, wyskakuje podany niżej błąd. Grę mam w wersji cyfrowej na social club. Czy w takiej sytuacji zmiana servera DNS powinna zadziałać? Bo zmieniłem już na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 i nie pomogło. Proszę o jakieś rady
 2. Kubejj

  pecet Błędne dane gry

  Mam to samo ,spróbuj spójność plików ja to zrobię jutro
 3. Kubejj

  Aktualizjacja ,,kod 203,,

  Po aktualizacji gra znowu crashuje ,chyba muszę od nowa robić spojność plików ekstra
 4. Gdy aktualizuje grę co paręnaście minut wyskakuje mi taki błąd
 5. Kubejj

  pecet Błąd gry

  Spojność pomogła
 6. Kubejj

  pecet Błąd gry

  Chyba dobrze wpisałe i zaczeło mi się coś instalować (nie od początku)
 7. Kubejj

  pecet Błąd gry

  No Tak ,nadal nie czaje sprawdzania spojności. jak wpisuje ,,D:\Program Files (x84)\Rockstar Games\Grand Theft Auto V,, w cmd nie wyszukuje mi niczego
 8. Kubejj

  pecet Błąd gry

  Hm jeśli mam cyfrową to mi nie pomoże? No to jestem w dupce
 9. Kubejj

  pecet Błąd gry

  no i gdy mam ten plik commandline.txt mam tam wpisać -verify ?
 10. Kubejj

  pecet Błąd gry

  Zaraz po uruchomieniu wyskakuje ten błąd. Próbowałem robić spojność plików przez uninstaller ,ale nie pomogło bo przy użyciu cmd nie potrafiłem tego zrobić. Proszę o pomoc ponowan instalacja 67 gb nie wchodzi zbytnio w gre.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum