Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Antosiora

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Antosiora

GTA Online

 • Social Club
  Antosiora
 1. pecet Nowa postać.

  Ta opcja pokazuje się dopiero gdy stworzę nową postać? Nie widziałem jej Jest ona w menu ,,ONLINE” ,prawda?
 2. pecet Nowa postać.

  Cześć! Chciałbym stworzyć sobie nową postać w GTA Online, ale nie wiem, czy po jej stworzeniu będę mógł wrócić do mojej starej postaci, którą aktualnie gram. więc moje pytanie brzmi: Czy po stworzeniu nowej postaci można w jakiś sposób przełączyć się na poprzednią? Pozdrawiam, Antosiora
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Transakcja przebiegła pomyślnie. Serdecznie polecam

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×