Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MrMe

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Mr.Lipt0nix

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MrMe

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo, kiedy można spodziewać się promocyjnej wpłaty, przyjmując że wszystko zrobiłem jak należy?
 2. MrMe

  oferuję Level Up GTA Online

  Wysłałem, ale teraz poszło poprawnie Zobacz PW.
 3. MrMe

  oferuję Level Up GTA Online

  Nie wiem. Ja wpłacałem ok 2h temu. @Namo jaki jest czas oczekiwania?
 4. MrMe

  oferuję Level Up GTA Online

  Legitna metoda dla kogoś komu wyczyszczono wczoraj konto przez RG?
 5. MrMe

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No niby tak. W banku nie mialem całej kwoty, tylko 30mln, ktore defacto były zarobione legalnie Reszta była w kieszeni. Wczoraj typ spamował kasą, bezpośrednio do kieszeni leciała, z komunikatem "za pomoc prezesowi firmy otrzymujesz 50k" cos w ten deseń. Tak sie zastanawiam, która metoda sypania kasy jest bardziej "legitna" worki czy bezpośrednio do kieszeni?
 6. MrMe

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  I Ciul dostałem reset konta bankowego Od premiery jechałem na hajsie od moddera nigdy nie przekroczyłem 100mln, wydawałem na bieżąco, dziś wchodzę na sesje przed updatem, kasa ładnie była na koncie, równe 170mln. Wchodzę po updajcie, kasa dalej była, to zaczynam zakupy, bunkier, tir wszystkie ulepszenia. Zaczynam misję, patrzę a tu na koncie 0$ Nosz kurkaaaa...przyjdzie mi zapisać się na moneylobby, bo jestem spłukany, z milionera do biedaka <haha>

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum