Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

MrMe

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MrMe

GTA Online

 • Social Club
  Mr.Lipt0nix
 1. oferuję Level up GTA Online

  Namo, kiedy można spodziewać się promocyjnej wpłaty, przyjmując że wszystko zrobiłem jak należy?
 2. oferuję Level up GTA Online

  Wysłałem, ale teraz poszło poprawnie Zobacz PW.
 3. oferuję Level up GTA Online

  Nie wiem. Ja wpłacałem ok 2h temu. @Namo jaki jest czas oczekiwania?
 4. oferuję Level up GTA Online

  @Wiciu9339Tak. Czekam na reakcje Namo.
 5. oferuję Level up GTA Online

  Legitna metoda dla kogoś komu wyczyszczono wczoraj konto przez RG?
 6. oferuję Money Lobby w GTA Online

  No niby tak. W banku nie mialem całej kwoty, tylko 30mln, ktore defacto były zarobione legalnie Reszta była w kieszeni. Wczoraj typ spamował kasą, bezpośrednio do kieszeni leciała, z komunikatem "za pomoc prezesowi firmy otrzymujesz 50k" cos w ten deseń. Tak sie zastanawiam, która metoda sypania kasy jest bardziej "legitna" worki czy bezpośrednio do kieszeni?
 7. oferuję Money Lobby w GTA Online

  I Ciul dostałem reset konta bankowego Od premiery jechałem na hajsie od moddera nigdy nie przekroczyłem 100mln, wydawałem na bieżąco, dziś wchodzę na sesje przed updatem, kasa ładnie była na koncie, równe 170mln. Wchodzę po updajcie, kasa dalej była, to zaczynam zakupy, bunkier, tir wszystkie ulepszenia. Zaczynam misję, patrzę a tu na koncie 0$ Nosz kurkaaaa...przyjdzie mi zapisać się na moneylobby, bo jestem spłukany, z milionera do biedaka <haha>

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×