Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Squbanyy69

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Squbanyy69

 • Urodziny 05.04.2004

GTA Online

 • Social Club
  _hoovers1
 1. elo sprzedam wymaxowane konto gta v pc steam na koncie jest -wszystkie ukończone napady z mieszkania i bazy (po ukończeniu wszystkich napadów z bazy jest darmowe usunięcie pościgu policji) -wszystkie badania z bunkra -max staty -wszystkie skoki kaskaderskie ukończone na koncie jest 360 lel 1,1 mld$ wszystkie wytwórnie z klubu w ls (wszystkie ulepszenia w nich wykupione) za konto chcę 100zł (płatnośc psc lub przelew) jak ktoś chce więcej info o koncie to zapraszam na priv ps (zamazany gry na steam są udostępnione z innego konta)
 2. Elo sprzedam wymaxowane konto steam z gta v moddowane -wszystkie badania z bunkra odblokowane -wszystkie napady z mieszkania i z bazy ukończone (Po ukończeniu napadów z bazy można za darmo usunąć pościg Policji) -wszystkie skoki kaskaderskie ukończone -maksymalne statystyki na konie jest 358 lvl (prawie 359) a hajsu jest 965 mln$ Na koncie są wszystkie kupione wytwórnie z klubu (wszystkie ulepszenia z nich wykupione) za konto chce 150 zl (Płatnośc w Psc lub Przelew) ps (te gry zamazane na steam to są udostepnione)
 3. Szukam graczy

  zaproś _matheo 22 lvl

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×