Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

iXoN

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O iXoN

GTA Online

 • Social Club
  _iXoN_
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo zaproś dzisiaj przed 17, bo usunąłem tamto konto sypiącego po poprzednim a juz ci pare wiadomości wcześniej pisałem co i jak
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Napisałem wyżej, że dałem 2 donejty... Jeden wykorzystałem. Czy w takim razie ten drugi moge wykorzystać jutro?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo usunąłem zapro przedwczoraj, a dzisiaj nie dostałem od sypiącego hajs
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo wysłałem ci przedwczoraj przez przypadek 2 smsy (bo były błędy 504 Gateway) i obydwa doszły. Uczestniczyłem na sesjii przedzwczoraj, czy mógłbym dzisiaj? Jak coś to sprawdz ze dostałeś tego drugiego smsa

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×