Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

serenity25

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  brak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. serenity25

  Zapytanko o riunera 2000

  może jest zniszczony. zawołaj ten wóz mechanikiem z telefonu
 2. serenity25

  Geniusz zbrodni

  odznaczenie i kasę którą dostajesz jak przejdziesz wszystkie misje z ekipą bez śmierci któregoś z nich. Czyli ty byś się nie nadał
 3. spróbuj przeinstalować , zaktualizować sterowniki do grafy. Przejdź do Menedźera Urządzeń w lewym pasku okna które się otworzy i znajdź pozycję karty graficzne Kliknij prawym przyciskiem myszy na swoją kartę graficzną i wciśnij wyłącz. przy ikonie karty powinna pojawić się mała strzałka w dół, co oznacza że urządzenie jest wyłączone. W tym momencie uruchom grę. Launcher powinien bez problemu się uruchomić, a w momencie gdy już zaskoczy na szybko spowrotem włącz swoją kartę graficzną. (Należy to zrobić w momencie kiedy launcher jeszcze działa, ale gra nie zdążyła się uruchomić) Spróbuj to.
 4. https://support.microsoft.com/en-us/help/2669244/windows-cannot-access-the-specified-device,-path,-or-file-error-when
 5. wygląda jakbyś nie miał uprawnień do folderu gta lub dysku e
 6. serenity25

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  mówił ze z prawie 1,5 mld zabrali 900 mln i zostało mu cos koło 500 mln ale dalej ma ten komunikat . Innym znajomym tez pozabierali ale tylko jednemu taką kosę
 7. serenity25

  pecet O co chodzi z tym komunikatem?

  jeżeli zabrali ci 1 x hajs i komunikat dalej masz to przygotuj się na kolejną weryfikacje i dalsze zabieranie kasy. do zmodowanego haju mogą za 2 lub 3 sprawdzeniem się dokopać.
 8. serenity25

  pecet O co chodzi z tym komunikatem?

  to zobaczysz. Dopuki masz komunikat jestes otagowany i będą cie sprawdzać
 9. serenity25

  pecet O co chodzi z tym komunikatem?

  ten komunikat bedzie do tej pory az ci kasę wyczyszczą w zależności ile razy czitowałeś ją i moga ci zabierac kilka razy. Wszyscy co są tak otagowani będą mieli cofkę częsci kasy.
 10. serenity25

  oferuję Level Up GTA Online

  Za sypanie kasy nie ma bana z dobrymi haxami. Czymś innym musieli zasłużyć
 11. to masz problem z systemem lub sterownikami do grafy

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×