Skocz do zawartości

Komorara

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Komorara
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kupię cheaty, ważne tylko aby miały funkcję dodawania pieniędzy i RP, oraz aby były w miarę niewykrywalne. Mam 35zł, płacę przelewem ekspresowym. Nie pogardzę pomocą przy instalowaniu ich.
 2. Moja opinia o Level Up: Świetna sprawa, realizacja już po 1 dniu dodatkowo 100 mln premii. Wystarczy tylko wszystko dobrze napisać. Dziękuję za szybką i miłą obsługę.
 3. @Namo Po raz kolejny wyrzucasz mnie z sesji a jako pierwszy dołączam i nie zdążyłem się jeszcze zbliżyć do lotniska nawet
 4. korzystam z tego drugi raz, regulamin dobrze znam, więc czy będę mógł dołączyć na sesję od 19-20? dzięki za odp :> szanuję
 5. Wyrzucili mnie z sesji bez żadnego powodu i o to mi chodzi, a nie o tłok
 6. @Namo dołączyłem do sesji jako jeden z pierwszych, przesrzegałem regulaminu a i tak zostałem z niej wyrzucony, czy mógłbym dołączyć później do innej? No bo jednak wydałem 30 zł i to takie niesprawiedliwe troszkę

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum