Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Komorara

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Komorara

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Komorara

  oferuję Level up GTA Online

  Moja opinia o Level Up: Świetna sprawa, realizacja już po 1 dniu dodatkowo 100 mln premii. Wystarczy tylko wszystko dobrze napisać. Dziękuję za szybką i miłą obsługę.
 2. Komorara

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  takie to niezbyt legit skoro wyrzucasz ludzi bez powodu : )
 3. Komorara

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Po raz kolejny wyrzucasz mnie z sesji a jako pierwszy dołączam i nie zdążyłem się jeszcze zbliżyć do lotniska nawet
 4. Komorara

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  korzystam z tego drugi raz, regulamin dobrze znam, więc czy będę mógł dołączyć na sesję od 19-20? dzięki za odp :> szanuję
 5. Komorara

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wyrzucili mnie z sesji bez żadnego powodu i o to mi chodzi, a nie o tłok
 6. Komorara

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo dołączyłem do sesji jako jeden z pierwszych, przesrzegałem regulaminu a i tak zostałem z niej wyrzucony, czy mógłbym dołączyć później do innej? No bo jednak wydałem 30 zł i to takie niesprawiedliwe troszkę
 7. Komorara

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo czy z money lobby można skorzystać 2 razy bez obawy o bana?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×