Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

wgnsy123

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez wgnsy123

 1. Witam, podejmę się postawienia forum wraz z autorskimi rozwiązaniami dla początkującego bądź już działającego projektu RP. Kontakt Discrod: Matjajko#9454 Tworzyłem forum dla startującego projektu lecz niestety się rozpadł, posiadam owoc swojej pracy na dysku więc mogę go ożywić i rozwijać dla innego zespołu. Zaimplementowałem rozwiązanie takie jak: - Formularz pisania podania na whiteliste wraz z przejrzystym panelem dla administracji, - Formularz pisania podań na określone stanowiska w administracji projektu, także jest tu zaimplementowany panel dla administracji + możliwość zablokowania/dodania/usunięcia rangi z listy formularzy (formularze wyświetlają się jako kostki 3D z grafiką + nazwą + opisem. No i projekt się rozpadł w momencie kiedy tworzyłem panel gracza, lidera, panel giełdy.
 2. Witam, szukam ekipy do GTA Online z którą można poodwalać jakieś akcje, coś zgranego. Mam 17 lat, 121 lvl na postaci, ts3. SocialClub: BiegamNaHaju
 • Ostatnia aktywność

  1. 9

   ChivasCity[WL-OFF]

  2. 9

   ChivasCity[WL-OFF]

  3. 0

   Jak ochronić planetę przed asteroidami?

  4. 0

   Tanie loty - na co uważać?

  5. 0

   Najlepsze premiery na PlayStation

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online