Skocz do zawartości

Gal_Anonim

Użytkownik
 • Zawartość

  192
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

41 Wspaniała

2 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  NieInteresujSie
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

2573 wyświetleń profilu
 1. No to nic. Trudno. Na pewno jakieś info będzie gdy powstanie Money Lobby dla RDR2. Poczekamy.
 2. Bo jesteś "gupi" i masz wszy na mózgu... O czytaniu ze zrozumieniem nie wspomnę...
 3. Jeśli ktoś ma problemy z dołączeniem do sesji, to u mnie pomogły następujące czynności: 1. Wejdź na zwykłą sesję online 2. Ustaw Tryb pasywny (Menu interakcji) 3. Ustaw odradzanie w poprzednim miejscu (Menu Interakcji) 4. Wyjdź z budynku, jeśli w nim jesteś 5. Dołącz do sesji
 4. Potwierdzam. Też nie można dołączyć na testowe lobby ani. Wisi w chmurach ciągle. Nie mam problemu z dołączaniem do zwykłych sesji.
 5. Jak przyjdzie Wasza kolej. Tak. Będziesz musiał wpłacić kolejny donejt.
 6. Lepiej kupić od @Namo. Zawsze bezpiecznie i bez problemów (o ile przestrzega się regulaminu)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum