Skocz do zawartości

Gal_Anonim

Użytkownik
 • Zawartość

  178
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

41 Wspaniała

2 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  NieInteresujSie

Ostatnio na profilu byli

1624 wyświetleń profilu
 1. Lepiej kupić od @Namo. Zawsze bezpiecznie i bez problemów (o ile przestrzega się regulaminu)
 2. Tak. To wina gry. Musisz czekać aż Rockstar naprawi serwery do modowania kasy.
 3. Ale każdego kto nie czyta regulaminu i ma go w dupie może jak najbardziej gównem obrzucać.
 4. Pytnie (P): Wpłaciłem kasę XX minut/godzin temu. Kiedy dostanę zaproszenie do Money Lobby?Odpowiedź (O): Jest dużo chętnych. Zwłaszcza przed i po wydaniu nowego DLC. Dostaniesz zaproszenie, kiedy przyjdzie Twoja kolej.
 5. @LecraMM sprawdziłem w kalendarzu i zaproszenia pójdą po moich urodzinach. Po 28 maja...
 6. Albo masz drewniany internet albo coś zjebane z systemem. Zrób format. Zmień neta. Cokolwiek, co sprawi, że nie będziesz przychodził do Nas z problemami. Google nie boli...
 7. Jesteś kurwa ślepy czy udajesz debila? WSZYSTKO masz napisane w pierwszym poście.
 8. Pytnie (P): Wpłaciłem kasę XX minut/godzin temu. Kiedy dostanę zaproszenie do Money Lobby?Odpowiedź (O): Jest dużo chętnych. Zwłaszcza przed i po wydaniu nowego DLC. Dostaniesz zaproszenie, kiedy przyjdzie Twoja kolej.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum