Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Jacob00

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  PR0B0SZCZ

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam szukam ludzi do gry w GTA5 Online Chciałbym znaleźć zgraną ekipę do zrobienia: napadów (interesują mnie też Bonusy Specjalne: wszystko po kolei, lojalność) sprzedaż tworów z bunkra, wytwórni oraz samochodów odnawianie zasobów Jeśli jesteś zainteresowany zaproś mnie na Steam lub Social Club STEAM -> http://steamcommunity.com/id/puchatkowyxpompa/ SOCIAL CLUB -> https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/pr0b0szcz Tesli chcesz zagrać lub pogadać ze mną to wejdź na ts3 ( ip: 178.32.103.69:12839 )
 2. Jacob00

  pecet Szukam zgranej ekipy do gta V na pc

  Ja szukam ludzi do sprzedaży towaru, napadów itp. Mam 148lvl, 18 lat, dużo wolnego czasu NICK: PR0B0SZCZ ( dla leniwych link: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/pr0b0szcz )
 3. Witam szukam ludzi do gry w GTA5 Online Chciałbym znaleźć zgraną ekipę zrobienia napadów (interesują mnie też Bonusy Specjalne: wszystko po kolei, lojalność) i nie tylko Wymagania: - sprawny mikrofon - poczucie humoru - jakaś znajomość gry Oferuje: - dużo frajdy z gry - miła atmosferę - własny team speak - dużo hajsu i szybki lvl up Zainteresowany? Zaproś mnie na Steam lub Social Club -http://steamcommunity.com/id/puchatkowyxpompa/ -https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/pr0b0szcz

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×