Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Nexon

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Nexon77
 1. Nexon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo a co już działa czy próbujecie że tak powiem tak po trochu ?
 2. Nexon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  czytać nie umiecie czy jak? Sypanie hajsu na Money Lobby jest aktualnie wstrzymane do czasu zakończenia aktualizacji haxów.
 3. Nexon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @foxiE66 i tak trzeba czekać na update więc ustaw się w kolejce
 4. Nexon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo widzę że jakiś problem jest że błąd wyskakuje ja ma Steam wersje więc nie wiem czy to przez to czy nie
 5. Nexon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Witam jest dzisiaj Money Lobby ? @Namo Ok to jak by co donat już poszedł

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×