Skocz do zawartości

Whatever7540

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Whatever7540

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wyświetliła mi się w grze przed chwilą taka informacja. Jak komuś brakuje kasy (lub nie), a nie może skorzystać z money lobby (bo np. gra na konsoli) to jest to całkiem atrakcyjna oferta. Wystarczy zapisać się do listy mailingowej R*
 2. Cześć, szukam osoby z dubstą 2 na platfomie XONE, żebym mógł zdobyć taką dla siebie
 3. Będziesz miał wszystko to co zrobiłeś przed zwrotem (jak rozpocząłeś online to będziesz miał tą samą postać itd.) a i save'y powinny się zapisać w chmurze Steam
 4. Hmm, 26-tego się zapisałem i kasy nie ma Spodziewać się opóźnienia czy jak nie ma to nie będzie?
 5. Cześć, kilka dni temu wróciłem do GTA V (ostatni raz grałem w okolicach premiery napadów na PS3 ) i nie mam z kim grać. Co prawda konto w GTA mam nowe, to mimo wszystko grać jakoś umiem. Niestety (chwilowo) nie posiadam mikrofonu ale postaram się coś w miarę szybko wymyślić. Godzinowo postaram się dopasować. Chętnych proszę o kontakt na forum lub (najlepiej) bezpośrednio w wiadomości przez XBOX'a (gamertag taki sam jak na forum)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum