Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

bulbulator3000

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bulbulator3000

GTA Online

 • Social Club
  XXIJoker
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Kurde dobre. Typy zapłaciły jakiś imbecyl zostawił motor na środku pola i przez to wszyscy polecieli z sesji i znajomych. Jeżeli da się do 24h to robić to jutro też da radę?
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wpłaciłem te 5 euro i czy teraz się załapie sam nie z kumplem
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli mogę wpłacić teraz 40zł za mnie i kumpla i później zrobisz to lobby czy obowiązkowo teraz o 20 muszę na nim z kumplem być? Jak płace za siebie i kumpla to dwa nicki napisać cnie?
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jak wplace teraz np te 20zl psc to na 19 sie na lobby zalapie? Albo np pozniej dla mnie i kumpla by sie np dalo lobby zrobic?
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  ok czyli jakbym zapłacił około 18 to na drugą sesje się załapie cnie??
 6. oferuję Money Lobby w GTA Online

  A, najpóźniej o której mógłbym zapłacić itd. bo teraz niema mnie w domu i tak lipa trochę. O której dziś ogólnie sypanie zaczynacie?
 7. oferuję Money Lobby w GTA Online

  A na dziś dużo osób jest? A jakby kumpel chciał to musi osobno płacić czy mogę za niego?
 8. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jak wygląda sprawa z tym płaceniem, bo pisze że 5$ albo 30zł sms, a można nwm 20zł psc czy musi być równowartość 5$?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×