Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Kubson__

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Wysłałem Ci drugą wiadomość, ponieważ nawet nie przeczytałeś wiadomości z danymi przez 20h
  2. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Kupiłem pakiet za 130 zł , i pomimo ,że minęły 24 godziny to i tak nie mam ,ani kasy , ani żadnej wiadomości zwrotnej. W skrócie czysty scam
  3. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    @Namo Kiedy mniej więcej będzie można spodziewać się wykonania lvl up (wpłaciłem Donata i wysłałem wiadomość wczoraj ok 17)?
  4. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Nie
  5. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    1.Nie 2. Tak, ale bez lvl
  6. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    @Namo 1. Czy kupując 2 razy lvl up w odstępie 5 dni ryzykuje baner? 2. Czy lvl up z 100 levelem I 100 mln hajsu, można zakupić za 2 psc 30 zł?
  7. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    XD, kto by się spodziewał
  8. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Bo masz napisane kiedy dostaniesz 99999+ razy, a ty i tak się o to pytasz jak niedojebane dziecko z autyzmem
  9. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Kurw mać, książkę z nauką czytania sobie mogłeś wczoraj o 18 kupić, a nie level up
  10. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    NIe nie mUgłbyś
  11. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Chcesz adres czy na poczcie odebrać?
  12. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    A dostanę jakiegoś maila jak skończysz modowanie?
  13. Kubson__ odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Ile mniej więcej trwa proces lvl up?
  14. Co się dzieje jak kupiło się w trakcie jak są wstrzymane?
  15. Czy można zaakceptować regulamin ,jeżeli przeoczyło się to w donacji ?

Ostatnia aktywność

  1. Nowy link do serwera discord https://discord.gg/warsawcity
  2. Borys opublikował(a) temat w Serwery Roleplay
    MyCity - Odkryj Nowy Wymiar Rozgrywki w Los Santos! Witaj, Przybyszu w Królestwie Los Santos! Wprowadzamy Cię w świat, w którym Twoje marzenia stają się rzeczywistością - MyCity!📜Fabuła, która Zapiera Duszę📜 W MyCity, fabuła nie jest tylko tłem. To pulsujące serce, które napędza nasz świat. Zagłęb się w intrygujące historie, konflikty gangów, skomplikowane relacje i rozwiązuj tajemnice Los Santos. Czy wiesz, co czeka za następnym zakrętem? 🤡Żyj Jak Chcesz - Wybierz Swoją Ścieżkę🤡 Od legalnych przedsiębiorców po nieustraszonych gangsterów, na MyCity każdy znajdzie swoje miejsce. Policja utrzymuje porządek, biznesmeni budują imperia, a gangi walczą o wpływy. Wybór należy do Ciebie - jaką historię chcesz napisać? 👁️Otwarty Świat Pełen Niespodzianek👁️ Rozległy świat MyCity czeka na odkrycie! Od błyszczących drapaczy chmur po ukryte knajpki i mroczne zaułki - tu zawsze czeka coś nowego. Odkrywaj, eksploruj i uczestnicz w wydarzeniach, które zmienią losy miasta. 🌎Buduj Swoje Imperium - Ekonomiczny Wyścig z Czasem🌎 Zostań potentatem biznesowym! Kupuj nieruchomości, zakładaj firmy, handluj i zdobywaj fortunę. Ekonomia na serwerze MyCity to prawdziwe wyzwanie - tylko najbardziej przedsiębiorczy osiągną szczyt! 👨‍👩‍👦Społeczność, która Tworzy Historię Razem👨‍👩‍👦 Dołącz do naszej zgranej społeczności, gdzie zawsze znajdziesz towarzyszy do gry, pomoc i inspirujące rozmowy. W MyCity, nie jesteś sam - jesteśmy jedną wielką rodziną. 🌈Dopracowany System Role Play🌈 MyCity to nie tylko serwer, to doświadczenie. Nasz system roleplay jest dopracowany, realistyczny i sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy mieszkaniec Los Santos. 🎉Premiera już niebawem!🎉 Przygotuj się na wielkie otwarcie bram do nowego świata.MyCity zaprasza Cię na niezapomnianą podróż, gdzie Twoje decyzje kształtują historię Los Santos! Dołącz już teraz na nasz Discord: https://discord.gg/Q9cwP4dWxZZapewniamy Cię, że MyCity to niezwykłe doświadczenie, które zapamiętasz na zawsze. Zobaczymy się na ulicach Los Santos! Więcej LEAKS na naszym discordzie zapraszamy serdecznie!!
  3. 🚨 NOWY SERWER DISCORD GTA ONLINE [PC | ENHANTED] - In2Thelris 🚨 Masz dość grania solo w Los Santos? 🚗💨 Szukasz ekipy do napadów, misji, wyścigów albo po prostu wspólnej jazdy po mieście? 🌴✨ Nasz serwer jest początkujący i w fazie rozwoju, więc to świetna okazja, by dołączyć do ekipy od samego początku i współtworzyć społeczność GTA Online [PC | Enhanted]! 🎮 💎 Co oferujemy: 🔹 Ekipa dla początkujących i doświadczonych graczy, 🔹 Organizowanie napadów, misji i wspólnych aktywności, 🔹 Kanały głosowe do gry w teamie, 🔹 Aktywną, przyjazną i beztoxicową społeczność, 🔹 Eventy, konkursy i zabawę bez nudy, 🔹 Grupę na Messengerze – idealną do integracji i wspólnego planowania rozgrywek, ⚠️ Wymagania: ✔️ Wiek: 20+, ✔️ Wysoka kultura osobista, ✔️ Aktywność w grze, ✔️ Aktywność głosowa na Discordzie, ✔️ Chęć do wspólnej gry i integracji, 🔥 Jeśli grasz na PC (Enhanted) i chcesz mieć ekipę zawsze pod ręką – to miejsce dla Ciebie! 👉 Zainteresowanych proszę o kontakt przez wiadomość na Forum!
  4. A dokładnie w tym tunelu przed skarbcem?
  5. czy wie kktos czemu podczas robienia kasyna wywala nas z napadu

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.