Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

AleksanderPL

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

1 obserwujący

O AleksanderPL

GTA Online

 • Social Club
  AleksanderPL
 1. pecet Geniusz zbrodni

  Siemano , szukam 3 graczy do zrobienia Geniusza Zbrodni Jak nie wiecie co to to przypomnę : Wszystkie napady po kolei na trudnym poziomie , z tą samą ekipą bez żadnego zgonu . Ktoś się pisze na to ?
 2. pecet Geniusz zbrodni

  Siemano , szukam 3 śmiałków do podjęcia się wyzwania Geniusz zbrodni.. Jest ktoś chętny ? jeśli tak to piszcie komentarz
 3. A mielibyscie ochotę spróbować zrobic Geniusza zbrodni ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×