Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

PeiteroX443

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PeiteroX443

GTA Online

 • Social Club
  PeiteroX443
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Niestety w regulaminie nie znalazłem powodu wyrzucenia mnie z sesji. Więc chcę się dowiedzieć od ciebie przyczynę, żeby tego na kolejnych sesjach nie popełniać.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Po prostu chcę znać powód dlaczego mnie wyrzucono.
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Ale przeczytałem regulamin 2 razy a ja po prostu stałem w miejscu, nawet nie pisałem nic na czacie tylko od czasu do czasu się ruszałem aby mnie nie wywaliło za nieaktywność
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  #Namo Cm zostałem wykickowany po przez głosowanie ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×