Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Adam_2208

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Adam_2208
 1. Adam_2208

  Zezłomowany samochód

  no tak prawda, ale co teraz zrobić, bo zabiera miejse w garażu
 2. Adam_2208

  Zezłomowany samochód

  nie ma, zapomniałem wtedy go ubezpieczyć, miał tylko nadajnik bo wjechałem nim do garażu.
 3. Miałem taki przypadek, że wziąłem auto z ulicy i odrazu zaparkowałem w nim w garażu, potem nim wyjechałem i inny gracz mi go rozwalił. I teraz pisze że jest zezłomowany. W kontakcie MMI go nie mam, co teraz zrobić bo zajmuje mi miejsce w garażu ?
 4. Ostatnio zauważyłem że im wiekszą rangę zdobywam to podnosi mi się maksymalna ilość amunicji którą mogę posiadać. Czy to prawda? Jesli tak to zna ktoś zależnośc?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×