Skocz do zawartości

ImFisiel

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

ImFisiel wygrał w dniu 4 grudnia 2018

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ImFisiel
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kajdanki to teraz każdy za darmo może dać xD Hub : https://github.com/Chubbz123/fivem-ui Worek : https://forum.fivem.net/t/release-head-bag-script-esx-version-1-0-1/167794 Powiadomienia : pNotify ewentualnie esx_policejob/gcphone/esx_phone3 Narkotyki : esx_drugs/stasiek_selldrugs Tatuaże : esx_tattoos https://forum.fivem.net/t/release-esx-tattoos-shops/51496 Add-on : https://forum.fivem.net/t/how-to-add-on-vehicles-detailed/37501 Mafia/kartel : esx_mafia esx_cartel Nie rozumiem, dlaczego chcesz sprzedawać to co zostało już dawno napisane i opublikowane. Nie wnikam czy napisałeś to od zera czy skopiowałeś i zmieniłeś nazwy.
 2. Po znajomości sprzedam wam cały serwer i zostanę technikiem xd Pozdrawiam Fisiel

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum