Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

ImFisiel

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Wszystko napisane przez ImFisiel

 1. Kajdanki to teraz każdy za darmo może dać xD Hub : https://github.com/Chubbz123/fivem-ui Worek : https://forum.fivem.net/t/release-head-bag-script-esx-version-1-0-1/167794 Powiadomienia : pNotify ewentualnie esx_policejob/gcphone/esx_phone3 Narkotyki : esx_drugs/stasiek_selldrugs Tatuaże : esx_tattoos https://forum.fivem.net/t/release-esx-tattoos-shops/51496 Add-on : https://forum.fivem.net/t/how-to-add-on-vehicles-detailed/37501 Mafia/kartel : esx_mafia esx_cartel Nie rozumiem, dlaczego chcesz sprzedawać to co zostało już dawno napisane i opublikowane. Nie wnikam czy napisałeś to od zera czy skopiowałeś i zmieniłeś nazwy.
 2. Po znajomości sprzedam wam cały serwer i zostanę technikiem xd Pozdrawiam Fisiel
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online