Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

ShadowS

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ShadowS

GTA Online

 • Social Club
  EnviousShadowS
 1. pecet Szukam zgranej ekipy do gta V na pc

  Proszę o usunięcie postu powyżej, niech stworzy swój własny temat.
 2. pecet Szukam zgranej ekipy do gta V na pc

  Jesli mnie nie bedzie to piszcie do Freydhis drugi post tutaj.
 3. pecet Szukam zgranej ekipy do gta V na pc

  Jeśli jest ktoś jeszcze chętny to zapraszam.
 4. pecet Szukam zgranej ekipy do gta V na pc

  Supcio wysłałem zapa
 5. Witam mam na imię Patryk mam 21 lat. Szukam ludzi do wspólnej gry napady, misje, fun itp. Ogarnie się jakiegoś TSa i jazda. Grę po raz pierwszy odpaliłem wczoraj. Ograniczenia wiekowe 15+ wiem że są ludzie ogarnięci w tym wieku. Fajnie jak znaleźli by się ludzie z którymi bez spiny bawili byśmy się gra i ja poznawali a nie internetowe napinacze najchętniej widział bym początkujących żeby nie psuć zabawy. Pozdrawiam i zapraszam : ]

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×