Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Boss

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

13 Dobra

O Boss

GTA Online

 • Social Club
  Boss.madafaka

Ostatnio na profilu byli

182 wyświetleń profilu
 1. kupię Konto Gta V

  To już dostaniesz konto na własność
 2. kupię Konto Gta V

  A coś ty się spodziewał za konto za 27zł? To nawet nie jest wartość 1/3 ceny klucza. Dlatego daję gwarancję 7 dni. Jak chcesz full legit:
 3. kupię Konto Gta V

  1. Nie. 2. Tak. 3. Tak. I zwrotów nie przyjmuję 1. Nie. 2. Tak. 3. Tak. I zwrotów nie przyjmuję
 4. kupię Konto Gta V

  Mogę ci sprzedać konto. Posiada jakiś lvl i pieniądze, ale nie jest to dużo. I daję gwarancję 7 dni.
 5. Cześć. Mam na sprzedaż maksymalnie odpicowane swoje prywatne konto go GTA:Online. Płatność to PayPal (płatność jako do znajomego)/PayU (Allegro)/Przelew. Więcej informacji, cena i możliwość kupna na Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=7051283727 Pozdrawiam.
 6. pecet Mod Menu

  To ja ci sprzedam nie bypassa a passem przez grzbiet. Tanio, na promocji. Ban bypassów nie ma. Pic na wodę. Edycja hostów i blokada niektórych serwerów GTA nic nie daje.
 7. pecet Mod Menu

  Co kupić?
 8. kupię Kupię Konto Do GTA 5 Online !!

  Sprzedam. Nawet przez Allegro.
 9. pecet Czy to wystarczy

  Kto wie. Osobiście mam 3 dyski w PC. 1. SSD 120GB, 2. HDD 1TB od SG 3. HDD 2TB od WD. Jak SSD jest na system tak reszta na dane. Szybszy dysk 1TB jest na gry i mam ich zawalone prawie 700GB. Kolejno dysk 2TB podobnie zawalony bo ma instalki do tych gier + wszelkiej maści backupy, filmy, zdjęcia etc... Tak więc co kto woli i ile potrzebuje. Powiem tak. Na max detalach bez opcji w zaawansowanej edycji grafiki (czy jak to się tam zwało) dasz radę, ale bez wygładzania krawędzi. Dodatkowo jak brać GTX 1060 to tylko wersję 6GB. Sam gram na takiej na maksymalnych detalach + wygładzanie krawędzi X4. Nie mam stabilnych 60 FPS bo mieści się w przedziale 50-70FPS. Ale tu raczej ogranicza mnie CPU bo to I5 3-ciej generacji bez OC. I kolejno. Jak bardzo ci się nie śpieszy to radził bym poczekać na procesory z ósmej generacji.
 10. Opressor rakiety

  Limit. Musisz zniszczyć go i przywołać nowego.
 11. pecet Mod Menu

  Elusive ultimate za $30.
 12. D3sk1ng i jordan

  Jordan sprzedany.
 13. Czy warto przenieść się z ps4 na pc w grze GTA V ?

  Co do modów. To polecam skopiować grę. Bo zawsze możesz zostawić jakiś plik i podczas gry Online możesz dostać bana. A co do ilości graczy to jest bardzo dobrze.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×