Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

WyspiarzVW

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Piwkarze

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. WyspiarzVW

  pecet Automatyczne namierzanie

  Mam problem w gta v (offline,online) w przypadku wyjęcia broni automatycznie mi celuje (nie namierza na przeciwnika tylko celuje)
 2. WyspiarzVW

  pecet Automatyczne namierzanie

  Dobra o fo chodzi z tym celowaniem tak jakbym miał ciagle przycisk wciśnięty mam celowanie a go nie mam
 3. Dlaczego gdy tylko wyjmę broń automatycznie samemu jest włączone namierzanie nawet gdy nic nie klikam ? Jak to zmienić ? Jak grałem mam myszce nie było czegoś takiego a teraz podłączyłem pada i jest ten problem
 4. WyspiarzVW

  sprzedam Modowane konto gta V

  Jaka cena ?
 5. WyspiarzVW

  Gta Online import/eksport

  Co jest z tym import eksport ze cenny samochodów tzn przy sprzedaży poszły w dół np wysoka klasa kosztowała 200000 a teraz 100000???

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×