Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Vizleyex

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vizleyex

GTA Online

 • Social Club
  Vizleyex
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tak, funkcjonuje ale jest w tym momencie przerwa. (aktualizowanie oprogramowania w związku z nowym dlc) Dziś lub jutro powinno już wszystko działać.
 2. oferuję Level up GTA Online

  To jeszcze jedno pytanko, czy kupując tą najdroższą opcję (130 lvl, wszystkie odnlokowania itp.) mam też odblokowanie modyfikacje z bunkra? (Np do jakichś pojazdów typu: rakiety do Opressora, płyty pancerne do Nightsharka itp)
 3. oferuję Level up GTA Online

  Pytanko: Czy dałoby radę, żebym zakupił tą opcję ze 130 lvl, wszystkim odblokowanym itp. ale z hajsu dostał tylko 12mln$ np? Bo aż taka duża kwota nie jest mi potrzebna

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×