Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

xGryzzliPL

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez xGryzzliPL

 1. Główne Założenia 1. Ekipa musi być ustawiona jako Aktywna. 2. Zakaz zabijania innych członków Ekipy. 3. Zakaz "Popełniania samobójstwa" podczas walki. 4. Używaj "Trybu Pasywnego" z rozsądkiem, nie korzystaj z niego podczas walki. Awansowanie w Ekipie 1. O Awansach Decydują xGryzzliPL, KeefireeK, xKrV 2. Szanse na Awansowanie podnosi stosowanie się do regulaminu jak i duży staż w Ekipie. 3. Każdy z Członków może awansować maksymalnie do rangi "Porucznik" - Regulamin może ulec zamianie
 2. Tutaj dodajemy wszelkie zgłoszenia dotyczące członków Ekipy, najlepiej poparte jakimiś dowodami. Bez dowodów będzie trudniej udowodnić winę.
 3. Witam, Zapraszam wszystkich chętnych, aby dołączyli do Ekipy DOWN. Jesteśmy Ekipą która łączy graczy którzy lubią na sesjach troszkę się postrzelać no i oczywiście pograć różnego typu Akcje. Nie mamy jakiś większych wymagań jeżeli chodzi o dołączenie, jesteśmy również ekipą otwartą, ale nie znaczy to, że nie mamy żadnych zasad. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry razem z nami! Przejdź do SocialClub!
 • Ostatnia aktywność

  1. 0

   Auto zniknęło

  2. 9

   MyStoryRP

  3. 0

   EternalRP

  4. 1

   Mod menu online

  5. 0

   Konto ps4

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online