Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

jaszczomb

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  JaszczombxBagno

Ostatnio na profilu byli

367 wyświetleń profilu
 1. Kto by się tym przejmował jak można mieć GTA$ 100 000 000 z Money Lobby? lol ;p
 2. jaszczomb

  Niesłuszny ban

  Jak dzwoniłeś do supportu i nic?
 3. jaszczomb

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Swoją drogą serwery rockstara są offline od dłuższego czasu razem ze steeamem zresztą więc chyba wam nie wyjdzie to money lobby :PP
 4. https://screenhunters.com/dO1BPW Chodzi o to? Jak mam to wypełnić?
 5. Przy każdym odpaleniu gta online w lewym górnym roku pojawia mi sie ten komunikat. Prawdopodobnie przez to wyrzuca mnie z sesji dlatego chciałbym to naprawic. Router B315s-22.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×