Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

GtaRunner

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GtaRunner

GTA Online

 • Social Club
  GtaRunner
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Na tym kanale masz wszystko wyjaśnione. Jak czegoś nie rozumiesz to napisz do mnie zamiast wylewać tu swoje złości.
 2. pecet Przemyt

  We wtorek na fanów GTA Online czekał nowy, darmowy dodatek Smuggler's Run a Rockstar planuje kolejny http://tnijurl.com/d26a1ab0b396/
 3. Tanio sprzedam konto!!! 400 000 000 http://tnijurl.com/e20f7ac2a7f4/
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Money Running#1 Tak czy inaczej zobacz jak ja zarabiam kase w gta i idzie mi dosyć szybko mając nawet ubaw http://kaitect.com/1GE8

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×