Skocz do zawartości

Bulionare cs.money

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  CoJaNieToNieJa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Namo ile dasz za 20 zł. Ile dasz mln i chciałbym abyś mi odblokował tylko jedną rzecz "cukierkowa czerwień" lakier do pojazdów.
 2. Namo zapłace 20 euro za 8000 lvl i 200 mln bo za samo 200 mln pisze że 10 euro a za 8000 lvl pisałeś że 10 euro chcesz. Zgadzasz się na to?
 3. 20 euro za to bo za 8000 lvl mówiłeś że 10 euro. A za 200 mln to 10 euro pisze. Więc za wszystko nie 40 euro tylko 20 euro tak?
 4. Mam 131 lvl ile chcesz za dobicie do 500 lvl? Namo Lub 300-400 lvl?
 5. A jak teraz kupie to będzie do jutra o 6:00? A jak teraz kupie to będzie do jutra o 6:00?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum