Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Twoja Stara

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Twoja Stara

GTA Online

 • Social Club
  mudzyncafe2004
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo gdyby się wnerwił na osoby które podają nick socialclub to mógłby was wszystkich pominąć lub pobanować,więc nie piszcie takich wiadomości i przeczytajcie poprzednie strony.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nie,money lobby jest 24/7 możliwe że są problemy z money lobby
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam,od dwóch dni wyskakuje mi błąd :Uwaga: Nie można się połączyć.I nie wiem z jakiego powodu on występuje,ponieważ do innych sesji połącza mnie normalnie.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×