Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Miniutek

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Miniutek

GTA Online

 • Social Club
  miniutek
 1. oferuję Level up GTA Online

  Namo to super gość wystarczy lekko przysypamic i zrobi wszystko POLECAM
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mnie tylko martwi jedno zapłaciłem 100 zł za level UP i namo nic nie odpisuje w tej sprawie 😶😒 i ja polecam level UP niż stanie na sesjach ,jest szybko i expresowo przynajmniej ostatnio tak było

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×