Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Puni3k

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Puni3k

GTA Online

 • Social Club
  Puni3k
 1. pecet Wspolne granie

  No jak coś ja jestem chętny. Dodaj na SC to się zgadamy. SC:Puni3k
 2. pecet Ekipa

  Też chętnie zagram. Jestem początkujacy. Grę mam od premiery ale nie było z kim ani czasu grać w online. https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/puni3k
 3. Chętnie pogram jak masz ochotę. Jestem początkujący. Tzn Kupiłem GTA w dniu premiery potem trochę pograłem. Lekko tylko zachaczyłem online i odstawiłem grę praktycznie na 2 lata bo nie było z kim grać. Teraz postawnowiłem do niej wrócić i znaleźć ludzi, z którymi można pograć. Nie obiecuję bycia codziennie wieczorem, bo jednak pracuję i nie mam za dużo czasu ale jakoś 2-3 razy w tyg wieczorem można pograć. Jak coś to mam 26 lat i raczej jestem ogarnięty Mój Social Club jak coś. https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/puni3k Mam też Discorda.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×