Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

km2442

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  VetroPL
 1. km2442

  oferuję Level Up GTA Online

  [Recenzja usług @Namo] Transakcja przebiegła pomyślnie Wszystko zgodnie z opisem. Po tygodniu od modowania brak jakiegokolwiek bana. Realizacja przebiegła szybko, jak tylko przyswoiłem ponownie umiejętność czytania ze zrozumieniem (opisu) po 3-miesięcznych studenckich wakacjach Jednym słowem: Polecam
 2. km2442

  oferuję Level Up GTA Online

  Witam, złożyłem zamówienie przez dotpaya w niedzielę, wciąż zero kontaktu i kasy na koncie też nie ma Widzę, że realizujesz zamówienia na bieżąco, więc zaczynam się martwić Mogę prosić o realizację dzisiaj?
 3. km2442

  oferuję Level Up GTA Online

  @Namo, złożyłem zamówienie wczoraj przelewem przez DotPay, czy dzisiaj będzie zrealizowane? Jeśli tak, to o której się można spodziewać? Dzięki
 4. km2442

  oferuję Level Up GTA Online

  Witam, mam pytanie o opcję z samym hajsem. Czy pieniądze z konta trzeba wydać 'szybko', czy mogą leżeć na koncie?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×