Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Spinix

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Spinix

GTA Online

 • Social Club
  TheSpinix
 1. sprzedam Level up prestiżowy u namo taniej

  Bardzo Polecam , dobry ziomek , można się dogadać
 2. oferuję Level up GTA Online

  Człowieku ja czekam od wczoraj ale TAK NAMO MODUJE to tez jest czlowiek nie maszyna
 3. oferuję Level up GTA Online

  Napisał że dzisiaj po 18 zacznie modowac
 4. pecet Problem z instalacją

  Tylko , że mam dopiero pobranie 14 gb i to się zaczęlo to nie wiem czy to jest problem z DLC
 5. Witam mam oto ten problem i nie wiem co mam zrobić cały czas tak mam , wpisywałem jakieś cyfry DNS lecz to nie pomagało Bardzo proszę o pomoc
 6. pecet Problem z r*

  Witam , mam pewniem problem , przechwilką chciałem załóżyć konto na socialclub (nowe) ale jeżeli klikam na zarejestruj to nic sie nie pojawia tzn. brak żądnych pól do wypełnienia . Bardzo proszę o pomoc oraz wyjaśnienie jeżeli wie ktoś o co może chodzić

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×