Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Debesciak

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Debesciak

 1. Debesciak

  pecet Securoserv

  Jak jesteś prezesem to na zawsze będziesz a jak vipem to tylko na 4h
 2. Spróbuj zmienić na 800x600 i potem 1920x1080. Też miałem taką podobną sytuacje
 3. Debesciak

  ps3 Zaatakowany przez hakera

  eeee? To nie jest haker
 4. Debesciak

  Sposób na kasę w GTA online!

  Już się bałem. Gram od premiery i jestem biedny i chcialem kupic modowane konto od was Jak tak to niedlugo się kupi u was konto.
 5. Debesciak

  Sposób na kasę w GTA online!

  Cześć, czy jak kupię od was modowane konto i podepne pod sociala na ktorym gram od premiery to zadziała?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum