Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MachoNG

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  MaczekM

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MachoNG

  pecet Poszukiwani/poszukiwane do gry na pc!

  Nigdy nie używałem, zawsze TS/Discord tylko.
 2. MachoNG

  pecet Poszukiwani/poszukiwane do gry na pc!

  Za dwie minutki powysyłam Wam swój nick do social clubu, jeżeli dalej jesteście chętni to zapraszajcie. Co do tego kiedy gram - jak jestem online na GTA to zapraszajcie/dołączajcie, wtedy można się na jakiegoś TS/Discorda ustawić i razem pograć, a jak mnie nie ma to znaczy, że nie mam albo czasu pograć, albo gram w coś innego, albo po prostu nie mam aktualnie chęci.
 3. Poszukuję osób chętnych do gry w GTA Online, trudno mi się zgrać ze znajomymi żeby coś razem podziałać, a samemu gra się nudno. Co do wymagań! *Musisz posiadać mikrofon, który nie trzeszczy/piszczy i inne takie, bowiem bez komunikatora głosowego TS/Discord się nie obejdzie. *Musisz być w podstawowym stopniu rozgarnięty, na Online spotykałem takich Polaczków co to nie wiedzieli chyba nawet w co grają, bądź mieli monitory tyłem odwrócone. *Twoja płeć jest mi obojętna, dopóki nie jesteś chłopakiem brzmiącym jak dziewczyna napadnięta w ciemnej uliczce przez King Konga i jego kiść bananów. *Co do wieku. Nie jestem uprzedzony do osób mających 14/15 lat, ale z doświadczenia wiem, że z takimi w trakcie gry nie pogadam, dlatego bardzo bym prosił o zgłaszanie się osób 18+, no już ewentualnie te 17 się załapie jakoś. Co do godzin gry. Ni gram regularnie, dużo pracuję, o różnych porach, czasami nie mam siły, często w wolnym czasie lubię się z kimś spotkać, a nie tylko grać, ale spędzam w grze te 10h tygodniowo (tak mi się wydaje), dlatego nie wymajacie, że będę dostępny 24/7. Kontakt! Chętnie podałbym Wam profil steam lub nick social club, ale po co mi zaproszenia od osób, z którymi nie będę miał ochoty zagrać? Zgłaszajcie się w tym temacie, napiszcie coś o sobie, jaki macie nick, czy posiadacie mikrofon, jaki komunikator preferujecie, ile macie lat, może coś odnośnie waszej gry. Jeżeli ktoś jest osobą wstydliwą, to zawsze może napisać na PW, mi to tam rybka. Z osobami, z którymi będę chciał zagrać skontaktuję się na PW. A więc piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie...
 4. MachoNG

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo nie chcę być upierdliwy, ale to zaproszenie w kilkanaście minut to idzie chyba FedEx'em przez Ukrainę, bo czekam już godzinę, a to w sumie jedyny dzień w tym tygodniu kiedy mam czas popykać, więc zależy mi na czasie. Tak, wiem kogo to obchodzi, ale kto mi zabroni się upomnieć?
 5. MachoNG

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Właśnie poszedł donejcik, czy sesje 24/7 obowiązują również w dni takie jak ten - święta?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×