Skocz do zawartości

Drabik.-

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Drabik.-

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. napisane jest kilkanaście minut... twoja opinia o mnie nie robi różnicy
 2. sobotę? no chyba nie... rozumiem że wieczór itp ale bez przesady że w sobotę Jeżeli nie masz czasu uczestniczyć w sypaniu hajsu na sesjach Money Lobby skorzystaj z Level Up gdzie dostajesz GTA$ 200 000 000 do banku w kilkanaście minut.
 3. Zapłaciłem to chyba mogę zapytać cnie? Chciałbym zagrać bez obawy że będę przeszkadzał w modowaniu...
 4. I jak idzie? kiedy będzie można pograć na swoim koncie?
 5. Dobra przynajmniej tyle dobrego z tego że już wiem żeby uważać na takich przygłupów jak ty. Nie pozdrawiam, nie odpisuj
 6. Właśnie potrafię czytać na podstawie czego twierdzę że to oszustwo Nie wiem czy próbujesz być śmieszny nazywając mnie gówniakiem ale to dowodzi jedynie o tym że nie masz argumentów a ja mam rację
 7. Mówię tylko że publikowane przez ciebie filmiki z rzekomych money lobby nie pokazują rzeczywistości... Mogę więc mówić o niezadowolenie Tylko dlaczego publikujesz filmiki niezgodne z prawdą?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum