Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

kogucik123

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kogucik123

GTA Online

 • Social Club
  kogucik12
 1. pecet Szukam dobrej ekipy

  Witam poszukuje dobrych wariatów do wspólnej gry w gta online nie wymagany jest poziom, wiek najlepiej skończone 16. Jeżeli chciałbyś ze mną zagrać to dodaj mnie na steam i napisz wiadomość że chcesz ze mną zagrać mój steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198129704920/ wojt3k.! <===== SC : https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/kogucik12 kogucik12 <=====
 2. pecet Poszukiwani/poszukiwane do gry na pc!

  Kto chce się do mnie dołączyć zapraszać steam: wojt3k.! SC: kogucik12
 3. pecet Poszukiwani/poszukiwane do gry na pc!

  Siemano słuchaj ja i mój ziomek poszukujemy dobrego team wymagania spełniamy lat 19 także liczę że się dogadamy
 4. Hej, cześć, witajcie ! Z racji tego że ciężko idzie nam gra we 2 poszukuje więcej graczy do wspólnej gry. Wymagania: *Działające mikro i posiadanie programu Team speek 3 [TS3] *Wiek 16+ Coś o nas: Jesteśmy osobami uczącymi/pracującymi nasz wiek 19 lat rozgarnięci i chętni do wspólnej gry. Kontakt TS IP : multispeakpl.tsdns.pl

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×