Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Ciasteczkowy

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ciasteczkowy

GTA Online

 • Social Club
  aChujCięTo
 1. oferuję Level up GTA Online

  Namo, kurwiszonie jebany przepchany przez stado murzynów w Twoje ciasne dupsko dawaj mi ten Level UP bo czekam od jebanego tygodnia. Jesteś jebaną sknerą co zżera hajs. Mi tam go nie szkoda bo mam go pod dostatkiem, ale jesteś jebaną kurwą co żeruje na dzieciach. Jebany kurwa debilu. Zapytam jak Ty odpowiadasz bo jesteś pierdolonym bałwanem co nikogo nie szanuję. Tak Cię udupię, że nie będziesz miał życia rozjebany śmieciu. Lepiej oddaj hajs bo kurwo nie będziesz mi z portfela go wyciągał jebany fiutku. Pluję na Ciebie i to wszystko nie polecam tego skurwiela. Pozdrowienia z mojej wyjebanej willi za hajs z modowania kont, haha! @Namo Ty kurwo jak mnie zbanujesz to Twój interes w trybie natychmiastowym zostanie zakończony, jebany dzieciaku

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×