Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

BlendeR | SDL-Play.pl

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  blendereqq

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. BlendeR | SDL-Play.pl

  pecet 2much4u menu release

  Czy tylko mi te menu przypomina typowego skida galaxy ?
 2. BlendeR | SDL-Play.pl

  pecet Cheat BlendeRWarE

  działa wszystko - sterowanie
 3. BlendeR | SDL-Play.pl

  pecet Cheat BlendeRWarE

  Usuwasz plik .dll z injectorem i tyle menu nie dodaje żadnegoo pliku w folderze gta jedynie co to na ścieżce "%appdata%/blenderware" są zapisywane logi cheata czy został poprawnie załadowany etc. i config
 4. BlendeR | SDL-Play.pl

  pecet Cheat BlendeRWarE

  GL HF - Good Luck Have Fun - Baw się dobrze, powodzenia! Injector jest spakowany jest w rara ale jak chcesz innego to xenosa "gazy" ? Cheat jest czysty - Virustotal
 5. BlendeR | SDL-Play.pl

  pecet Cheat BlendeRWarE

  Tak darmowe Testowane na online na alt koncie przez jakieś 2-3h bez bana
 6. BlendeR | SDL-Play.pl

  pecet Cheat BlendeRWarE

  Witam! Przedstawiam wam cheata do GTA5 zrobionego na podstawie Subversion Mod zaktualizowany do wersji 1.41 Posiada funkcję jak zwykły subversion + dodałem włąsne funkcję Gracz - God - Demi-God - Niewidzalność - Offradar - Wanted level - Never wanted i wiele więcej... Online - Player info section - Track (esp) - Spectate - Ped money drop (2k) - 2K Drops - Random Drops - Teleport do gracza i wiele więcej... Spawn - Pojazdy - Peds - Obiekty Instrukcja : 1. Uruchom GTAV (w trybie okienkowym) 2. Odpal BlendeRWarEinj.exe lub użyj innego injectora do załadowania DLL'ki 3. GL HF Virustotal Download SSY

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×