Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Witam!

Bardzo spadają Fps-y w grze, długo ładuje na serwer. 

Czy mogę zmienić w tym laptopie procesor na 4-rdzeniowy? Jak tak to czym się kierować?

Specyfikacja sprzętu

Dell  Inspiron 17 5767

Procesor:    Intel(R) Core(TM) i7-7500U CPU @ 2.70GHz, 2901 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 4

Zainstalowana pamięć fizyczna (RAM):     16,0 GB

Karta graficzna:  Radeon R7 M445  4GB

Dysk twardy:  SSD 500GB

• 6 miesięcy później...
  • Odpowiedzi 1
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Alaneczek
      Witam, mam pytanie dość ważne. Potrzebuje laptopa do 1k, z dobrym procesorem, ponieważ jak wiemy MTA wykorzystuje on 1 rdzeń procesora i właśnie potrzebuje takiego lapka do gry w stałych 60 klatkach.
    • Przez Grycu1920
      Witam. A mianowicie mam problem bo gdy gram se normalnie w gta v i w gta online na moim obecnym laptopie często mi chodzi płynnie a czasem nie. Decyduję się nad kupnem nowego laptopa lub peceta do GTA V. Jaki laptop lub pecet do gta v do 3000 zł wybrać. Mój obecny laptop ma następując parametry:
      Procesor: Intel Core I5-5200 2.20 GHz
      RAM: 8 GB 1600 MHz
      Grafika:
      AMD Radeon R9-M375
      Intel HD Graphics 5500
      Dysk: 1TB HDD
      Pozdrawiam. 
      PS. Pomimo tego, że mój laptop nie spełnia minimalnych wymagań taktowania procesora to to, że mam 8GB Ramu i GTA V normalnie mi chodzi tylko, że często mam lagi.
    • Przez Figlewski
      https://sprzedajemy.pl/laptop-asus-x53s-gratis-brodnica-2-0010c9-nr50737732
      Wiem że cudów nie będzie,ale powiedzcie czy uda się osiągnąć 30fpsów?.I czy dokupienie 6GB ramu by coś pomogło?
    • Przez bluzgi
      Chcę laptopa, na którym uruchomię GTA w Full HD na przynajmniej średnich detalach. Piszcie tu, albo na priva. Dawajcie konkretne modele i za ile mogę je dostać i gdzie (bez owijania w bawełnę).
      Teraz mam peceta i kupiłem GTA, ale jest jedna wielka lipa. Komputer ma 5 lat i kartę zintegrowaną. Gra się włącza, ale to co na ekranie to przypomina pokaz slajdów a nie grę, więc się zdenerwowałem i stwierdziłem, że muszę kupić coś nowego, ale że z kasą nie za bardzo stoję, to nie będzie to nic wypasionego. Ma chodzić GTA, a reszta gier mnie nie interesuje.
    • Przez modoc
      Witam, jako, że stacjonarka mi padła całkowicie po ostatniej awarii u mnie, chciałbym się doradzić czy taki laptop wystarczy do gry w GTA V i online. 
      http://sklep.hyperbook.pl/hyperbook-n85-i57300hq-8gb-120gb-ssd-1050-ti-preorder-p-26149.html  - z 16 gb ramu 
      Dzięki za rady.  

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online