Namo

Regulamin Ekipy Toster

118 postów w tym temacie

tak bo jest przeciek i wtedy te gówniaki mogą dołączać do sesji z nami i live rozpierdalać.

1 minutę temu, Ciastek napisał:

a nie banować odrazu

Wtedy by się tym nikt nie przejął. Wiesz jak jest.

Wiem,

Dziś rano zobaczyłem ze jestem w ekipie Gtaforum i trochę niewiedziałem o co chodzi że ekipaToster znikła z aktywnych.

:/

1 osoba lubi to

Już się zarejestrowałem i znam regulamin. Proszę o przydzielenie rangi tost. Nick Móris . Wiek 16 i moja platworma to NWM

1 osoba lubi to

Wystarczy codziennie zalogować się na profil Social Club przez przeglądarke czy trzeba codziennie zalogować się do gry? Aktualnie buduje kanał na Youtube i nie mam czasu grać w  GTA Online ale jestem aktywny na forum i Live Ekipy Toster oraz wysyłam donejty.

2 osoby lubią to

W dniu dzisiejszym z Ekipy Toster wyleci ponad 300 graczy. Są to głównie właściciele kont które mają zablokowane statystyki a ich Ostatni ranking wynosi 0 (zero) lub też ostatnio byli na sesji jeszcze przed wakacjami. Tylko dziś są wyrzucani za to naruszenie regulaminu więc mogą powrócić. W kolejnej turze będą otrzymywali ban na ekipie a jego zdjęcie omawia 14 punkt regulaminu odnośnie członkostwa. Od dziś również nie można składać wniosków o zdjęcie bana na Ekipie Toster, tylko finansowa rozwiązanie załatwi tą sprawę.

1 osoba lubi to

Jak to się dzieje że dostałem perm bana za pytanie toster czy toster.pro bo powiedziano mi że możliwe że dołączyłem do złej ekipy (Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Maciek" (dałn w chuj) ) EDIT: ma ts 

Edytowano przez Filipek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Many891PL
      Hej. Szukam jakiejś stalej ekipy do pogrania w GTA V, od napadów po roznorodne zajecia grupowe. Mam 28 lat, komunikacja przez TS. Samemu nudno wiec szukam w normalnych ludzi do luznego grania. Moj lvl to 61. 
      Moj nim to Many891PL.  
    • Przez Jestem
      Cześć tak jak widzicie po tytule szukam ekipy mam 30lvl ale umiem w to grać ponieważ na ps3 miałem 160lvl bez niczyjej pomocy mam 12lat ale jestem ogarnięty mój nick do psn to mikrus45 więc jeśli zaciekawiło cie te ogłoszenie to wyślij mi zaproszenie do znajomych
    • Przez slu310
      Poszukuję osób do wspólnej gryw GTA 5 on-line  na ps4.Dodam że mogę grac tylko wieczorami ze względu na pracę jeżeli był by ktoś zainteresowany proszę napisać😁