Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wystarczy codziennie zalogować się na profil Social Club przez przeglądarke czy trzeba codziennie zalogować się do gry? Aktualnie buduje kanał na Youtube i nie mam czasu grać w  GTA Online ale jestem aktywny na forum i Live Ekipy Toster oraz wysyłam donejty.

• Lubię to 2

W dniu dzisiejszym z Ekipy Toster wyleci ponad 300 graczy. Są to głównie właściciele kont które mają zablokowane statystyki a ich Ostatni ranking wynosi 0 (zero) lub też ostatnio byli na sesji jeszcze przed wakacjami. Tylko dziś są wyrzucani za to naruszenie regulaminu więc mogą powrócić. W kolejnej turze będą otrzymywali ban na ekipie a jego zdjęcie omawia 14 punkt regulaminu odnośnie członkostwa. Od dziś również nie można składać wniosków o zdjęcie bana na Ekipie Toster, tylko finansowa rozwiązanie załatwi tą sprawę.

• Lubię to 1

Jak to się dzieje że dostałem perm bana za pytanie toster czy toster.pro bo powiedziano mi że możliwe że dołączyłem do złej ekipy (Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Maciek" (dałn w chuj) ) EDIT: ma ts 

Edytowano przez Filipek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nixons132
      Witam gram na ps4 i poszukuje ludzi do napadow ogolnie do grania aktywnych w miare czesto kulturalnych i najlepiej z ktora mozna by było rozmawiać. Poszukuje ekipy jesli ktos moglby mnie przyjac bylbym wdzieczny pozdrawiam na .PSN WildMonsterBaby