Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hubert9871    0

wie ktoś może czemu mam bana na ekipie toster , dołanczam do ekipy i coś mi wyskakuje nie wiem co i nie moge dołączyć, w regulaminie pisało  Posiadanie w znajomych członków wrogich ekip skutkuje banem , może to jest powód bana bo duzo mialem znaj w gta ale nie przyjmuje byle kogo usunołem kilka znajomy z przeciwnej ekipy i mógłby mnie ktoś odbanować na ekipie mój nick Hubert9871

Hubert9871    0
1 minutę temu, Namo napisał:

Nie czytałeś regulaminu?

Czytałem 

za odbanowanie trzeba zapłacić , dobra to powiedz mi ile trzeba zapłacic i co zrobic zeby nie dostac nastepnego bana na ekipie 

Namo    1459
Przed chwilą, Hubert9871 napisał:

ile trzeba zapłacic i co zrobic

Nie czytałeś mały kłamczuszku.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez EvilPanda
      Witam,
      dopiero co przesiadłem się z xbo i muszę zaczynać całkiem od zera. Nikt z moich znajomych nie gra w gta V na PC, Wiec chętnie nawiąże tu jakieś znajomosci :).
      Mam 25 lat i jak wspomniałem na online zaczynam od 0. Bez problemu mogę się komunikować na ts, czy na Discordzie.
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/evillpandaa
      Zapraszam do kontaktu
    • Przez BIALYPL91
      Siema 
      Szukam chętny osób do gry na Xbox one mamy fajna ekipe ale nowi gracze tezz się orzydadza do robienia paczek zasobów pacyfikow import/eksport. Jedyne co wymagam to powyżej 18 lat no i mikro. Chętni pisać na priv 
    • Przez Many891PL
      Hej. Szukam jakiejś stalej ekipy do pogrania w GTA V, od napadów po roznorodne zajecia grupowe. Mam 28 lat, komunikacja przez TS. Samemu nudno wiec szukam w normalnych ludzi do luznego grania. Moj lvl to 61. 
      Moj nim to Many891PL.