Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
iGameSpeak

Poszukiwany developer do projektu

Rekomendowany post

Jeśli jesteś osobą potrafiącą pracować w zespole, stosującą się do terminów i wytycznych, chętną rozwijać swoje umiejętności na rzeczywistym projekcie, gotową poświęcić swój czas, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania podstawowe:

- Doświadczenie w tworzeniu serwerów FiveM,

- Podstawowa wiedza z zakresu baz danych (np. MySQL),

- Podstawowa znajomość języka Lua

- Umiejętność tworzenia własnych skryptów będzie dodatkowym atutem

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas na discordzie: https://discord.gg/UT39DCG

Edytowano przez iGameSpeak

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez Peczek
      Cześć,
      Szukam osoby która potrafi zrobić / złożyć paczkę na serwer Fivem. Mile widziana umiejętność pisania własnych skryptów / pluginów. Oferuję wynagrodzenie pienieżne i stałą posadę lub na jakiś czas.
      Chętnych proszę  o kontakt przez discorda
      P3CZRI6#0156
    • Przez kor3nt
      Witam szukam osoby która potrafi zrobić / złożyć paczkę na serwer Fivem.  Za pracę zapłacę. 
      Chciałbym również tej sobie zadać kilka pytań. Raczej chciałbym, żeby to była osoba na stałe lub na jakiś tam okres. Więcej info na priv. Chętnych proszę o kontakt.
      Kontakt:
      Steam:
      https://steamcommunity.com/profiles/76561198159383259/
      Discord:
      kor3nt#6326
    • Przez Boliven123
      Witam,
      Szukam developera, który dołączy w trybie natychmiastowym do w pełni zaangażowanego projektu serwera 64 slot. Cały zarys jak i wszystkie dotyczące plany działania wyspy są już gotowe, potrzebuję kogoś kto będzie w stanie zrealizować nasze założenia. Naturalnie wszystko za swoją cenę. Proszę tylko i wyłącznie o poważne oferty. Wszelkie inne prośby będą ignorowane! Zachęcam do udanej współpracy w konkretnym gronie na dobrych warunkach.
      Kontakt:
      Discord: cieplakluska#4786
      Steam: https://steamcommunity.com/id/ExFFd/
    • Przez Finzek
      Witam ! Z tej strony "Finzek" albo inaczej Marek, piszę to ogłoszenie  w sprawie nawiązania współpracy / dołączenie do Projektu, powiem szczerze ze zaciekawieniem śledzę naszą "mała sceną" Gamingowa pod postacią RolePlay a jako iż myślę że mój bagaż doświadczeń jak i samo ogranie jest na Wysokim "S" jestem w stanie pokierować czy też dołączyć do Projektu Serwera który z moim wkładem ma szanse wzbić się na szczyt polskiego community fivem rp.....
      Może zacznę o moim Doświadczeniu:

- Aktualnie student Informatyki 2 Roku na ATH BB
      - Współpracowałem z takimi markami jak Kinguin, Invizy-Esport czy Paragraph Crew, Travian Games jako Community Manager czy też Administrator zasobu ludzkiego
      - Może coś w większym/mniejszym stopniu RP .... -  współtwórce LSPD na WyspieRP czy też CM największego w Polsce Serwera Truck-MP SAMP/MTA
      - jestem osobą pełną zapału, stawiająca sobie wysokiego wyzwania oraz wymagania, inaczej mówiąc Idealista....
      Pewnie zastanawiasz się dlaczego coś takiego w ogóle piszę i o co dokładnie chodzi? Już wyjaśniam...  Mam zamiar czy też chciałbym stworzyć Najlepszy Serwer RR w Polsce, spytasz dlaczego akurat tak?
      Mam zamiar oprzeć serwer na swoich Ideach, powiedzmy sobie wprost mam predyspozycje oraz myślę jako takie kontakty by to akurat TEN projekt był na czele polskiego gamingu. Tak jak już pisałem widzę realny potencjał na zbudowanie czegoś od podstaw lecz z ułożonym zamiarem, mam dość serwerów opartych na znajomościach  beznadziejnie zarządzanych, z brakiem pomysłem na fabułę itd....

Jeśli byłbyś/jesteś zainteresowany moją propozycją i chciałbym wysłuchać dalej liczę na śmiałą odpowiedź w wiadomości Prywatenej / Discord / Pod Postem.

Discord - Finzek#1277
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum